Rádi byste udělali radost někomu blízkému produktem z našeho e-shopu, ale nejste si jistí, který konkrétní kousek by se mu líbil? Nebo je budoucí obdarovaný nerozhodný a jeho wish list dosahuje délky rozmotaného obvazu? I na tuto možnost jsme připraveni:) Kupte u nás buď tištěný poukaz, nebo e-voucher. Tištěný poukaz zasíláme včetně obálky a doručení trvá stejně dlouho jako doručení standardní objednávky (při dobré konstelaci mezi přepravcem a balíčkem většinou 2 pracovní dny). E-poukaz vám pošleme na e-mail jako přílohu ve formátu pdf a to nejpozději 24 hodin od připsání platby na účet. Oba druhy poukazů nabízíme v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč nebo 5000 Kč.

Uplatnění dárkových poukazů má svá vlastní pravidla, která jsme sepsali do desatera dárkového poukazu. Doporučujeme si desatero před nákupem poukazu (nebo jeho uplatněním) pročíst, abyste věděli co a jak.

.................................................................................................................................................................................................................

DESATERO DÁRKOVÉHO POUKAZU

1) Dárkové poukazy můžete použít k nákupu zboží v e-shopu bexamed.cz nebo v showroomu. Hodnota nákupu přitom musí být stejná nebo vyšší, než je hodnota poukazu. Bude-li hodnota zakoupeného zboží nižší než hodnota poukázky, rozdíl se nevrací. Je-li hodnota zakoupeného zboží vyšší než hodnota poukázky, je nutné rozdíl doplatit.

2) Voucher není směnitelný za peníze.

3) Hodnota poukazu se odečte v prvním kroku košíku po vložení kódu do políčka ,,slevový kupón“.

4) Poukaz nelze rozměnit. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze jednorázovým nákupem.

5) Dárkový poukaz nelze použít k úhradě dopravy ani jiné služby.

6) Poukaz je platný 1 rok od jeho vystavení, po uplynutí tohoto data se stává neplatným.

7) U zboží, na jehož nákup byl uplatněn dárkový poukaz, Vám může být (v případě odstoupení od kupní smlouvy nebo v případě oprávněné reklamace) vrácena částka prostřednictvím náhradního dárkového poukazu.

8) Při nákupu dárkových poukazů není účtována DPH. Její vyúčtování proběhne až při uplatnění poukazu a dodání zboží a to dle zákonných předpisů.

9) Kupující není oprávněn poukaz dále přeprodávat třetím osobám. V případě, že tak i přes tento zákaz učiní, je plně odpovědný za případné škody, které třetím osobám vzniknou.

10) Jedná se o ceninu, v případě ztráty nemůže být poukaz nijak nahrazen, účtenku o jeho nákupu nelze coby náhradu akceptovat. Padělání a pozměnění poukazů je zakázáno a trestné podle platného zákona ČR.

.................................................................................................................................................................................................................

Jsme si vědomi, že desatero je napsáno spíš v úředničině než v lidštině. Bohužel to nešlo jinak. Pokud Vám bude cokoliv nejasné nebo nenajdete v desateru odpověď na svoji otázku, neváhejte se nás zeptat buď mailem na info@bexamed.cz, nebo telefonicky na čísle 284 683 063. Jsme tu pro Vás.