Bexamed s.r.o. je dceřinnou společností Bexamed GmbH – jednoho z největších výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků a zdravotní techniky v Německu se sídlem ve Fürthu.

Dodáváme zdravotnické prostředky pro záchranné služby, hasičské sbory, nemocnice a zdravotnická zařízení a nedílnou součástí naší činnosti je také B2B business pro distributory zdravotnických prostředků.

Mottem, které provází společnost Bexamed je „jen kvalita má svou cenu“ a prioritou proto pro nás v každém momentu naší činnosti zůstává zákaznický servis a kvalita produktů. Nenabízíme zboží, o jejichž kvalitativních parametrech nejsme přesvědčeni. 

Valná většina námi nabízených výrobků pochází od renomovaných dodavatelů z Německa, Rakouska, Švýcarska, Velké Británie a USA. Prodáváme pouze výrobky schválené pro zdravotnické účely, všechny přístroje mají CE označení.

 

V České Republice zastupujeme tyto společnosti:

HUM Gesselschaft fur Homecare und Medizintechnic GmbH

Creative Medical

Bexamed

TalonRescue

ProAct Medical

Tytek Medical

Conterra industry

CIR Medical France

 

V našem sortimentu naleznete dále tyto značky: Asid Bonz, BBrown, Boston Splint, Intersurgical, Laerdal, Leina Werke, Omron, ProAct Medical, Seca, TalonRescue, WestMed a další.

 
Pokud budete mít zájem prohlédnout si zboží před jeho zakoupením, můžete nás navštívit.

Velmi rádi se Vám budeme osobně věnovat.

 

Zaručujeme vám maximální spolehlivost a rychlost dodávek. Pokud si objednáte produkt z našeho e-shopu, bude vám doručen do vaší ordinace či domů  do 3 – 5 dnů. Popřípadě si jej můžete osobně vyzvednout po předchozí domluvě na naší adrese.

 

Naším každodenním cílem je Vaše plná spokojenost.

To co děláme, nás baví!

Děkujeme Vám.

 

Kontaktní informace:

Bexamed, s.r.o.
Miranova 148/10
102 00 Praha 10
Česká Republika 

Telefon: 284 683 063  
E-mail:
info@bexamed.cz

IČ: 24766356
DIČ: CZ24766356

Spisová značka: C 172570 vedená u rejstříkového soudu v Praze

Číslo účtu: 2600095970 / 2010 Fio Banka
(jako Variabilní symbol uvádějte číslo objednávky)