Bexamed s.r.o. je dceřinnou společností Bexamed GmbH – jednoho z největších výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků a zdravotní techniky v Německu se sídlem ve Fürthu.

Dodáváme zdravotnické prostředky pro záchranné služby, hasičské sbory, nemocnice a zdravotnická zařízení a nedílnou součástí naší činnosti je také B2B business pro distributory zdravotnických prostředků.

Mottem, které provází společnost Bexamed je „jen kvalita má svou cenu“ a prioritou proto pro nás v každém momentu naší činnosti zůstává zákaznický servis a kvalita produktů. Nenabízíme zboží, o jejichž kvalitativních parametrech nejsme přesvědčeni. 

Valná většina námi nabízených výrobků pochází od renomovaných dodavatelů z Německa, Rakouska, Švýcarska, Velké Británie a USA. Prodáváme pouze výrobky schválené pro zdravotnické účely, všechny přístroje mají CE označení.

 
Pokud budete mít zájem prohlédnout si zboží před jeho zakoupením, můžete nás navštívit.

Velmi rádi se Vám budeme osobně věnovat.

 

Zaručujeme vám maximální spolehlivost a rychlost dodávek. Pokud si objednáte produkt z našeho e-shopu, bude vám doručen do vaší ordinace či domů  do 3 – 5 dnů. Popřípadě si jej můžete osobně vyzvednout po předchozí domluvě na naší adrese. 

Kontaktní informace:

Bexamed, s.r.o.
Miranova 148/10
102 00 Praha 10
Česká Republika 

Telefon: 284 683 063  (provozní doba stejná jako otevírací doba showroomu)
E-mail:
info@bexamed.cz

IČ: 24766356
DIČ: CZ24766356

Spisová značka: C 172570 vedená u rejstříkového soudu v Praze

Číslo účtu: 2600095970 / 2010 Fio Banka
(jako Variabilní symbol uvádějte číslo objednávky)